03
Sep

POŁĄCZ KROPKI – CZYLI CO WE WDROŻENIU MOŻE PÓJŚĆ ŹLE? | WARSZTAT BGK NA HACKYEAH

03 Sep 2019
0

/This article concerns implementation workshops led in Polish, this is why we decided to write it in Polish/

 

HackYeah to nie tylko hackathon i szansa na wygranie fajnej sumy pieniędzy. Jest to też doskonałe miejsce na naukę i zdobywanie wiedzy dzięki innym uczestnikom, mentorom oraz serii warsztatów i prelekcji, które odbędą się w ramach towarzyszącej konferencji.

 

Jednym z warsztatów, w których możecie wziąć udział są workshopy dotyczące wdrożeń przygotowane przez BGK – Bank Gospodarstwa Krajowego.

Kiedy? 14.09 o godz. 15:00 – 16:30

 

Czego możecie spodziewać się na warsztatach?

Pamiętacie taką zabawę z dzieciństwa: prowadzenie linii przez kolejno numerowane kropki, aż powstanie rysunek? W trakcie wdrożeń, w życiu zawodowym, też budujemy łącząc kropki: gdy jest ich za mało — nie mamy pewności jak poprowadzić linię dalej, gdy jest ich za dużo — trzeba odnaleźć te właściwe. Zapraszamy Was na warsztat, podczas którego doświadczycie kilku realnych problemów wdrożeniowych podczas identyfikowania kluczowych interesariuszy i ich potrzeb, budowania wymagań, po rundę finałową, gdy łącząc kropki, wspólnie narysujecie obraz.

Po każdym etapie wspólnie podsumujemy co w naszym wdrożeniu się wydarzyło i jak na to reagować.

 

Jak się zarejestrować?

Wystarczy wejść w ten link -> https://evenea.pl/event/hackyeah2019-bgkworkshop/. Co ważne ilość miejsc ogranicza się do 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Warsztaty poprowadzi Radosław Rojek. Z przekonaniem, że ludzie są najważniejsi w skutecznym wdrażaniu zmian, Radosław zbiera doświadczenie w wiodących instytucjach finansowych od ponad 18 lat. Przeszedł drogę od członka zespołu finansowego podczas wdrażania SAP, poprzez zarządzanie procesami ERP, do zarządzania międzynarodowym zespołem wdrożeniowym, aby ostatnio odpowiadać za procesy finansowe i raportowe podczas przeszczepiania serca banku – zastąpienia systemu centralnego. W wolnym czasie wraz z trzema synami uczy się nowych technologii (w tym blockchain, ML), aby wymyślić możliwe zastosowania.